Elementy siłowni zewnętrznych, które oferujemy,  pochodzą bezpośrednio od producenta. Jest wiele powodów, dlaczego warto  korzystać z bezpośredniego modelu dystrybucji. Poniżej przedstawię kilka z nich:

  1. Bezpośrednie informacje – bardzo często im więcej pośredników, tym prawdziwość informacji rozmywa się i dochodzi do konfliktów kupujący – sprzedawca.
  2. Cena – im dalej w łańcuchu dystrybucji, tym bardziej zanika stosunek jakość – cena. To niezwykle wartościowy atut kupowania produktów bezpośrednio u producenta.
  3. Kontakt – pomijając pośredników, zyskujesz szybszą odpowiedź. Wiadomość nie musi wędrować przez kolejne skrzynki mailowe, a trafia bezpośrednio na „biurko” producenta zewnętrznych siłowni.

 

Zdrowa forma treningu

Trening na powietrzu

Świeże powietrze i promienie słoneczne pozytywnie wpływają na procesy zachodzące w ciele, a tym samym na jakość treningu. Dotlenienie mózgu poprawia koncentrację nie tylko podczas treningu, ale również na długie godziny po jego zakończeniu. Siłownie zewnętrzne działają jak swojego rodzaju eco trainer. Warto dodać, że siłownia plenerowa wpływa leczniczo na zwiększenie odporności organizmu, która to jest szczególnie ważnym elementem w dzisiejszych czasach.

Dla każdego

Nie ma wymówek! Dla użytkujących to forma treningu oparta o różny stopień zaawansowania urządzeń. Z siłowni plenerowych mogą korzystać zarówno starsi użytkujący, jak i młodzi adepci zdrowego życia. Mogą być stosowane też jako  formy ćwiczeń rehabilitacyjnych. Siłownie zewnętrzne, które potocznie nazywane są eco trainerami, można odwiedzać tuż przed wyjściem do sklepu czy pracy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na naszej stronie znajdziecie Państwo dokładny opis zastosowania każdego z oferowanych urządzeń.

Nasza jakość:

Oferowane produkty

Nasze urządzenie do ćwiczeń na zewnątrz wykonane z wysokiej jakości stali spawalniczej S 355 (metoda bezszwowa). Produkty malowane są aż dwukrotnie. Stosujemy nowoczesną metodę malowania proszkowego farbami poliestrowymi.

Jakość treningu

Bezpieczeństwo treningu to zupełna podstawa użytkowania urządzeń do siłowni zewnętrznych.  Ze względu na dużą wagę produktów, muszą one być niezwykle stabilne i dobrze zabezpieczone. Do tego celu poszczególne produkty mocowanie są w betonowych fundamentach sięgających 10 cm pod powierzchnię.

Gwarancja

Nasze  siłownie z powodzeniem funkcjonują w:

– szkołach i przedszkolach

– szpitalach i sanatoriach

– parkach

– prywatnych posesjach

– instytucje zajmujące się rehabilitacją pacjentów

– przydrożne zajazdy i w obiektach agroturystycznych

I wiele innych…

Zadowolenie klientów to nasza najlepsza wizytówka i gwarancja jakości produktów oraz obsługi z nimi związanej. Oferujemy pełne serwisowanie i zaangażowanie w poprawny montaż produktów, co jest niezwykle ważnym elementem urządzeń do ćwiczeń na zewnątrz.

Oferowane przez nas produkty


Mamy niezwykle bogatą ofertę produktową, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Skupmy się na kilku z nich:


Narciarz wolnostojący

Główną partią mięśni, na której się skupia, są mięśnie nóg. Dodatkowo angażuje również barki, ramiona i właściwie cały tułów w mniejszym stopniu. Narciarz jest zdecydowanie urządzeniem, które jest bardzo uniwersalne zarówno pod względem zaawansowania użytkownika, jak i partii trenowanych mięśni. Ze względów na intensywność ruchów, ćwiczenie na wolnostojącym narciarzu wpływa pozytywnie na układ krążeniowo-oddechowy. Poprawa koordynacji ruchowej to kolejny dodatek do przyjemnego i stosunkowo łatwego ćwiczenia. 

Biegacz podwójny:

Główne partie mięśni pracujących podczas treningu na biegaczu to nogi  oraz cały pas biodrowy. Podobnie jak wszystkie urządzenia zewnętrznych siłowni, wzmacnia układ krążeniowo-oddechowy. To niewątpliwie jedna z większych zalet treningów na powietrzu. Warto dodać, że praktycznie do zera odciąża staw biodrowy, co jest szczególnie ważne dla osób starszych. Podwójny biegacz to również świetna forma treningu dla par czy dwojga przyjaciół. Nic tak nie cieszy, jak trening w obecności kogoś bliskiego.

Orbitrek zewnętrzny

Największą zaletą tego produktu jest pomoc w stosunkowo szybkim spaleniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Nic tak nie wpływa na poprawę metabolizmu, jak trening cardio. Zewnętrzny orbitrek to urządzenie, które nie zajmuje dużo miejsca, przez co może być zamontowane niemalże w każdym ogrodzie czy przydomowym podwórku. Podobnie jak wiele innych urządzeń z naszej oferty, pozytywnie wpływa na poprawę ruchowej koordynacji. Może to być pozytywny początek dobrze ukształtowanej sylwetki, gdyż trening na nim to wielka frajda.

Wioślarz wolnostojący

Ten typ urządzenia zdecydowanie wpływa na poprawę sprawności barków oraz całego odcinka pleców. Pamiętaj, że mocne plecy, to zdrowy kręgosłup. Idąc tym tropem – zdrowy kręgosłup to dobre samopoczucie. Ze względów technicznych, urządzenie działa niezwykle płynnie. Jest to dobry znak dla osób obawiających się, czy nie będą nadwerężały swoich stawów. Bez obaw, jakość wioślarza wolnostojącego nie pozwoli Ci na krzywdę, a wręcz przeciwnie – poprawi twoją jakość życia.