Czy ty też masz wrażenie, że nasza doba staje się coraz krótsza? Coraz mniej czasu wolnego powoduje, że zastanawiamy się jak sprytnie łączyć przyjemne z pożytecznym. Zbyt wiele czasu spędzamy w biurach czy domach, zbyt mało na świeżym powietrzu. Zarówno sport, jak i rozrywka umysłowa prowadzona na zewnątrz, działa odstresowująco i leczniczo na naszą psychikę. Również wpływa na lepsze dotlenienie organizmu. Stoły betonowe do gier planszowych, to najtańsza długofalowo i najprostsza, a zarówno dająca wiele frajdy rozrywka zarówno młodszych, jak i starszych osób. Betonowe stoły mogą mieć wiele zastosowań. Od miejsca do odpoczynku czy spożywania posiłków. Gry planszowe, to coraz częściej wybierana forma rozrywki.

Jednym z popularniejszych gier jest „popularna kratka”. Stół z planszą do gry w szachy robi robotę. Dobre dotlenienie mózgu na świeżym powietrzu sprzyja myśleniu, przez co gra staje się „coraz szybsza”. Nie męczy się również wzrok w takim stopniu, jak to ma miejsce w pomieszczeniach zamkniętych. Dzisiaj zaburzoną krótkowzroczność ma ponad 90% osób w wieku 40-55 lat. To kolosalna liczba, warto mieć to na uwadze. Jednym z takich stołów jest model SŁ006C, który wykonany jest z naturalnych surowców. Drewniane siedziska stołu zapobiegają wychłodzeniu się podczas siedzenia nawet dłuższy czas. Całość zaimpregnowana, by w 100% zabezpieczyć przed złymi warunkami pogodowymi. Dla bezpieczeństwa boki pokryte są aluminiowymi listwami, chroniącymi przed ewentualnymi uderzeniami. Jest niezwykle masywny i stabilny, bo waży aż 400kg! Może on posłużyć również jako stół do gry w chinczyka, gdyż plansza w obydwu grach jest identyczna.

Dobra alternatywa urządzeń elektronicznych

XXI wiek to czasy największych możliwości, jakich mogliśmy dotychczas doświadczyć. Każdy kij ma dwa końce. Czas spędzony przed ekranami komputerów / tabletów / telefonów nigdy nie był tak duży. Portale społecznościowe uzależniają nas od siebie. Widać to najbardziej po młodych, którzy to na przerwach szkolnych coraz mniej rozmawiają, a trzymają nosy blisko ekranów. Stół betonowy do gry umieszczony na pobliskim osiedlu czy przydomowym podwórku jest antidotum na dzisiejszą truciznę. Dzieciaki chętnie grają w planszówki, nie zapominajmy o tym. W ofercie mamy stoły o wielu konfiguracjach:

-dwa siedziska

-cztery siedziska

-dwie ławki

Do tego dochodzą warianty kolorystyczne, rodzaje planszy oraz wielkości stołów.

Tradycja wraca do łask

Zachodząc do sklepu typu księgarnia czy sklep z zabawkami dziecięcymi możemy zauważyć, że jest w nich coraz więcej gier planszowych. Stoły betonowe do gier planszowych stanowią połączenie użyteczności i zabawy. Jeśli masz więcej niż dwójkę dzieci, dobrym rozwiązaniem może być stół betonowy do gry w warcaby z dwoma planszami oraz dwoma ławkami. Przykładowym rozwiązaniem jest model SŁ 013B. Wykonany jest z betonu pomieszanego z innymi kruszywami, co daje ciekawy efekt wizualny. Całość precyzyjnie wyszlifowana, a boki stołu zabezpieczone aluminiowymi elementami. Stół można śmiało nazwać „wiecznym”, gdyż jest odporny na wodę, mrozy, wiatr i promienie UV. Jedynym czynnikiem, który może mu zaszkodzić, jest czynnik ludzki. Waży około 450 kg, przez co jest stabilny i bezpieczny. Druga plansza tego stołu służy do gry w chinczyka.

Lepsze relacje

Gry planszowe mają pozytywny wpływ na budowanie relacji z rówieśnikami. Tak wykazuje wiele badań na całym świecie. Umiejętność budowania relacji w czasach dzieciństwa skutkuje szczęśliwszym i pełniejszym życiem w wieku dorosłym. To również jest potwierdzone licznymi badaniami psychologicznymi. Stół betonowy do gry w warcaby pozwala na zapraszanie rówieśników do wspólnej zabawy, ale nie tylko…

Zarówno dorośli, jak i dzieci mogą przeplatać zabawę rozmową, można poczytać, czy zjeść kieszonkowe śniadanie. Wszystko w jednym miejscu! Stół z planszą do gry w szachy dla nieco bardziej zaawansowanych graczy pozwoli uskuteczniać zdrową rywalizację a także towarzyskie pasje.

Dobre dopasowanie

Oferta jest tak szeroka, że personalizacja sprzętu do twoich gustów i potrzeb nie stanowi problemu.

Większość stołów betonowych do gry dostępnych jest w kolorach:

-sosna

-cedrowy

-mahoń

-lakier bezbarwny

-orzech ciemny

-teak

-dąb

-zielony

-palisander (w różnych odcieniach)

Również część betonowa ma swoje wzory i odcienie, co możecie Państwo zaobserwować na naszej stronie internetowej.